KITZSTEINHORN

LOKALITA

Kitzsteinhorn se nachází v rakouské spolkové zemi Salzbursko, je součastí centralního pohoří Vysokých Taur (narodní park) a spadá do katastru města Kaprun. Je to vůbec první ledovcoví areál v Rakousku, čímž je jasné, že tu panují skvělé sněhové podmínky téměř celý rok. Středisko Vám nabídne 41 kilometrů sjezdovek všech obtižností, včetně slalomů, boulí, několika snowparků, U-rampy a freeridových tras. A to vše v rozpětí nadmořské výšky od 1976  do 3029 metrů. Kdyby Vám to nestačilo, mužete nově přejet gondolou do střediska Maiskogel nebo můžete vyrazit do 10 kilometrů vzdáleného střediska Zell-am See.

VÝUKA

Tento camp je zaměřený na zlepšení Vašeho jizdního projevu a pokročilejší techniky lyžování a snowboardingu. Ukážeme vám jak pořádně řezat oblouky, zajezdíte si na ruzně obtižných sjezdovkách, vyzkoušíte si slalom a třeba i jízdu v boulích. Snowboardová parta zase přičichne k základům ježdení v parku.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování se nachází v Kaprunu 5 minut chůze od centra v českém penzionu Baranek. Můžete vybírat z apartmů, dvoulůžkových pokojů nebo studií. Pobyt ze snídaní nebo bez. V penzionu je k dispozici sauna a na baru je vždy naražené české pivo.

DOPRAVA

Doprava po vlastní ose, spolujízda s ostatními účastníky campu či lektory.

Pro zájemce z okolí Olomouce možnost spolujízdy v dodávce.

(počet míst 9) .

Idealní trasa:

CENA A OBJEDNÁNÍ

Výuka: 2 790,- Kč / osobu

Ubytování:

Skipas: dle ceníku Kitzsteinhorn-Zell am See.

PODMÍNKY účasti:

PLATBA: kurzovné je nutno uhradit předem.

© 2018 by Lokal & Skicamp.cz.  www.wagnerski.cz