top of page

Proč přibyl jeden "nový web"?

Prostě možná a hlavně proto, že je to o nás. A letech, spolu s vámi. Zájímá-li vás více, čtetě níže, je to krátké .)


WAGNER Ski Akademie vlastně žije dlouho. Postupně s mým navyšováním nadšených klientů ze Skicamp.cz nebo i z řad rodičů spokojených s mými báječnými a pečlivě hlídanými instruktory Sherpaski.cz. O více než tisíci spokojených držetelích akreditované licence instruktora lyžování nebo snowboardingu MŠMT ČR nemluvě.


Wagnerski.cz není jen nový web, je to i jiný přístup. Dle mých zvyklostí německy kvalitní, s vůní švýcarské čokolády. Na české podmínky - stále obtížně roubovatelné :)


S loňským rozježděním vlastního 3letého syna Roberta, pilotním projektem 1.juniorskiakademie v Olomouci a složením zkoušek trenéra lyžování AD, jsem přešel do jiné etapy mého lyžařského života:


Sherpa Ski School mne a moji ženu stále živí a těší zájmem klientů.

Skicamp.cz mě neskutečně baví a užívám si každé akce s klienty, ať hromadně a nebo sólo při tzv. terapii lyžováním (všem vřele doporučuji).

Chcibytinstruktor.cz mě stále ještě naplňuje, i když i výjímky se mezi budoucími zájemci o instruktorskou licenci najdou.


WAGNERSKI.cz je nejenom "rozcestníkem" mých fungujících "dětí", ale také garance kvalitní služby pro vás a vaše děti a snad i děti jejich dětí. Nejsme jenom lyžařská škola. Těch je hodně.


Kdysi jsem ve velkém afektu řekl jednu větu: "Pokud to nebudu dělat tak, jak se má, nebudu to dělat vůbec!". Samozřejmě to platí na výuku lyžování.

"S mojí ženou Jolanou se staráme o to, aby tento krásný sport měl v budoucnu nejen své klienty, ale i poctivé a zodpovědné učitele."


Můj záměr není zde každý týden nakydat hnůj, jsem však přesvědčen o tom, že některé věci by svědomití rodiče, či zainteresovaní klienti vědět měli.


Rád tomu vyčlením svůj čas na úkor vlastního, což ostatně dělám už 19 let :)

Přece jen jsem služba :)

A tak se k tomu stavím "..trochu jinak".


Petr


51 zobrazení0 komentářů

Comentários


bottom of page