top of page

TERAPIE lyžováním "Za branou"...

Aktualizováno: 3. 2. 2022

Existuje synergie kombinace energií lyžařských, ozdravných a nejvýše položeného lyžařského střediska v ČR.


"Za branou"..směrem vzhůru, si opravdu připadáte ne "jako v pohádce", to by bylo velmi nainvní. Setkáte se s horou, větrem, tichem, setkáte se s přírodním sněhem, setkáte se s námi a nakonec, a to je nejdůležitější! : díky Dynamické terapii na čistém vzduchu, při sportu plném skluzu .... se setkáte SAMI SE SEBOU! A to je to, proč by vás Terapie lyžováním měla začít zajímat.


Vše nejde naprogramovat zmáčnutím tlačítka HNED, ALE některé vzorce a pohnutky, strach, obavy lze celkem efektivně (pomocí kvantových metod) "opustit" během pár vět a minut.


Těžko si lze představit, že může být něco více očisťující, než terapie na čerstvém vzduchu s osobou, která Vás dovede přesně tam, kam potřebujete. Propojíte sílu těla (sport), země (příroda) a ducha.


Čím extrémnější bude vítr, mlha, sněžení nebo naopak slunce, tím více budete citít vyšší energie. Zde a nikde jinde jste blíže k nebi, tedy blíže k sobě.


Jen tam potřebujete "doprovodit"....A že k tomu budete lyžovat nebo se učit lyžovat, případně si zlepšovat styl na lyžích je přidaná hodnota celého "balíčku". Dokonce můžete využít společné dopravy. Vše je na domluvě.Neobvyklá nabídka, na druhou stranu dnes už pro spoustu lidí nikoli neznámá. Odhodlejte se ke kroku tuto vrušující cestu k Vaší vnitřní očistě vyzkoušet.
Terapie lyžováním pro děti - Ing. Jolana Wagnerová - doporučeno 2 hodiny a více.

Terapie lyžováním pro dospělé - Ing. Petr Wagner - min. celý den.
52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page